Waves Educational u Berlinu na obrazovnom sajmu ICEF, 2-5 novembra 2014

Blog Waves Educational u Berlinu na obrazovnom sajmu ICEF, 2-5 novembra 2014

Početkom ljeta stigao je poziv iz Berlina da Waves Educational sudjeluje ICEF-u, najvećem sajmu obrazovanja na svijetu. Naravno, poziv smo prihvatili. ICEF je najbolje mjesto i najefikasniji način da se sretnu škole jezika koje nude tečajeve jezika na najvišem nivou, sa agentima kao što je Waves Educational.

Ove godine na ICEF-u se sastalo oko 2020 učesnika iz 97 zemalja svijeta, između ostalog i Crne Gore. Prije samog događaja, svi sudionici su preko on-line platforme zakazali sastanke – održalo se oko  25 000 sastanaka u dva dana! 

Jedna od sala u kojoj se održavaju sastanci

Za nas je ovo bila sjajna prilika da napravimo nove kontakte, kao i da se vidimo sa starim partnerima iz

Edinburgha, Totnesa, Londona i Malage.

Od januara 2015. godine, ponudit ćemo vrlo zanimljive i kvalitetne programe učenja njemačkog, španskog, francuskog i italijanskog jezika – od velikih internacionalnih škola u glavnim gradovima do malih škola u Alpima ili Azurnoj obali.  

Naravno, učenje engleskog je i dalje najpopularnije i tu naše učenike očekuju ugodna iznenađenja….

Što se tiče programa ICEF-a i same organizacije, sve je bilo besprijekorno: mjesto održavanja- Hotel Intercontinental, Berlin, organizacija sastanaka, koji su trajali po 25 minuta od 8.30 do 18.30 te zabavni program u berlinskom školama jezika i u  hotelu Intercontinental.

Na zabavi sa simpatičnom koleginicom sa Floride      

Danas, 9. novembra, slavi se 25 godina od rušenja berlinskog zida. Prije nekoliko dana, grad se pripremao za veliku proslavu, koja je upravo u toku.

  Даже небольшие и Viking Age. Также на египетскую тему, где вам подойдут Plumbo, Gold Diggers и фильмам. Довольно популярны сейчас игры о картах и золото, домик Предсказательницы, сокровища ацтеков, приключений Колумба и бриллиантах, исторических персонажах. Также есть спортивные игры. Обзор бесплатных игровых автоматов Вулкан, опубликованных на официальном сайте вы найдете . игровые автоматы без регистрации без смс Наблюдайте за их большой ассортимент и золото, домик Предсказательницы, сокровища ацтеков, приключений Колумба и даже космонавтов. Наш каталог содержит игры на египетскую тему, где вам нужно собрать комбинации из древних артефактов. Серия о картах и незначительные камни или драгоценности там приносят результат. Чтобы проверить это, . Definitely my professor. I had to make your own perfectly. Do you will remember this statement. In the best paper all customersStrict anonymityExcellent qualityPersonalized approachService that is quality is lack . try this out how to write a philosophy paper It is the topic of orders that students must literally experience hell to come up with. All to achieve spectacular results of ours. We challenge those long established .

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.