Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Cambridge University Press je izdavački odjel Univerziteta u Cambridgeu. Osnovan je 1534 i predstavlja najstariju svjetsku izdavačku kuću na svijetu, a Cambridge English je izdavački odjel za materijale za učenje engleskog jezika.

Škola stranih jezika Waves je dugogodišnji partner i distributer materijala Cambridge English. U našoj knjižari naći ćete udžbenike za sve uzraste, za poslovni i stručni engleski, gramatike, rječnike, čitanke i dodatne nastavne materijale.

Katalog Cambridge English otvorite pomoću ovog linka: KATALOG

Ili ga prelistajte ovdje: KATALOG

U našoj knjižari možete kupiti određene naslove po promotivnim cijenama -30%

Za sva pitanja, narudžbe i stručne savjete oko izbora najpogodnijeg materijala, posjetite knjižaru Cambridge, Akademija znanja, Žrtava fašizma 56, Budva.